1 Eylül 2013 Pazar

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi Randevu Alma

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi randevu alma numarası hakkında verdiğimiz bilgilerden yararlanarak internetten randevu alabilirsiniz. Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi online sıra alma işlemi hakkındaki bilgi sağlık alanındaki yeni düzenlemeler sonrasında hazırlanmıştır. Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi randevu alma konusunda yaşadığınız problemleri bizlere bildirmeniz durumunda elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Eğer hastanelerin randevu servisi doluysa bir sonraki güne randevu almanız gerekmektedir. Mümkünse civardaki diğer devlet hastanelerini de kullanabilirsiniz.

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi İletişim Adres Bilgileri

Telefon Numarası: 0216 586 33 33 (7 Hat)
Adres: İstasyon Caddesi, Doğan Sokak, No: 13

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi Telefonla Hastane Randevusu Alma

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yalnızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi ya da telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. ALO 182 numarasını arayarak kısa süre içerisinde randevu alabilmeniz mümkün.

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi İnternetten Randevu Alma

www.mhrs.gov.tr/Vatandas adresinden online olarak randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İlgili sistemde işlem yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sayfada bulunan üye ol sekmesine tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Zaten sisteme üyeliğiniz varsa randevu al butonuna tıklayıp sisteme giriş yapabilir ve dilediğiniz hastane biriminden randevu alabilirsiniz. Hepinize acil şifalar dileriz.
Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder