1 Eylül 2013 Pazar

Kanal D Doktorum Sunucuları Neden Değişti?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal D ekranlarında yayınlanan doktorum programının sunuculuğunu uzun zamandan beri Zahide Yetiş Hanımefendi ve Doktor Aytuğ Kolankaya yapmaktaydı. Aldıkları radikal karar sonrasında doktorum programını bırakmış olmalarından dolayı Kanal D Doktorum sunucuları neden değişti sorusu sorulmaya başlandı. İlgili sunucular yerine programı Ceyda Düvenci Hanımefendinin sunacak olması merak konusu oldu.

Yaptığımız araştırmalar sonucunda Zahide Yetiş Hanımın kendi programını bireysel olarak yapmak istemesinden dolayı doktorum programındaki sunuculuk yaşamına son verdiği öğrenildi. Aynı şekilde Aytuğ Beyinde özel projeleri olmasından dolayı bir süre ekranlarda uzak kalacağı bilinmektedir.

Doktorum programı sizce yeni sunucusuyla başarılı olur mu? Ayrıca ilgili sunucuların programı bırakmasından dolayı düşündüklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.
Sponsorlu bağlantılar

4 yorum:

 1. ayrılma sebepleri bence onlarla alakalı değil kanal yönetimi almıştır bu kararı, sebebini de tahmin edebiliyorum.

  YanıtlaSil
 2. Sabah fark ettim gerçektençok şaşkınım.hem program başlamış hem de sunucular değişmiş.gecen sezon zahide Yetişin son 1hafta olmayışından ters giden birşeylerin olduğu belliydi.umarım kanal d yönetimi reytinglerin azalacağını hesap ederek hareket etmiştir.hayırlısı.bizlerde alışmışlık diye bir şey var .ama yeni sunucularada alışılır sanırım!!!!

  YanıtlaSil
 3. DOKTORUM programını arıyorum, bulamıyorum. Sonra fark ettim ki sunucuları değişmiş.
  program etkisini kaybetmiş. Yeni sunucular, içinde olumsuz bir durum, ne kadar başarılı olsalar da aynı etkiye elde etmeleri zor.
  Bu kadar kaliteli, çok beğeniyle izlenen, reytingi yüksek bir programda neden değişiklik yapılır anlamak mümkün değil. Bilgi veren programları seyredilebilir kılmak kolay değil .

  YanıtlaSil
 4. bence yeni sunucular hiç olmamış...

  YanıtlaSil