16 Ağustos 2013 Cuma

Zeynep Aydemir Kimdir Boyu Kilosu Kaç Yaşında Nereli Vikipedi

Aşkın Bedeli dizisinde rol alacak olan oyuncu Zeynep Aydemir son günlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Zeynep Aydemir kim diye merak eden kişiler olmasından dolayı Zeynep Aydemir hayatı hakkında sizlere bilgi vermeye karar verdik. Sayfamızdan Zeynep Aydemir kaç yaşında ve nereli gibi konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Zeynep Aydemir doğum tarihi 12 Mart 1979’dur. İstanbul ilinde dünyaya gelmiş olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi bölümü mezunu olmasına rağmen mesleğini yapmamış ve daha çok sevdiği alan olan oyunculuğu tercih etmiştir.

Aslında küçük yaşlardan itibaren oyuncu olmak istediğini dil getiren Zeynep Aydemir üniversite tercihini yanlış bir seçim olarak değerlendirmektedir. Çok sayıda başarılı isimden oyunculuk alan Zeynep Hanımın özellikle Ayla Algan ile uzun süre çalıştığı biliniyor. Dizi ve sinema filmleri dışında reklam filmlerinde de oynamış olan oyuncu Aşkın Bedeli, İşler Güçler, Bir Günah Gibi, Alemin Kralı, Sıkı Dostlar, Servet Avcısı, Rüzgar, Şöhret Okulu, Nazlı Yarim, Hayal ve Gerçek, Genco, İmkansız Aşk, Doktorlar, Deli Duran, Recep İvedik, Şov Bizinıs, Pak Panter ve Sizi Seviyorum isimli projelerde de rol almıştır. Ünlü oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz. Zeynep Hanım 1.69 boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır.Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder