26 Ağustos 2013 Pazartesi

Zahide Yetiş Kimdir? Vikipedi Kaç Yaşında Biyografi

Doktorum Zahide Yetiş kimdir, nereli ve kaç yaşında konusu Zahide Hanımın doktorum programını sunmayı bırakmasından dolayı sorulmaktadır. Sarı saçları ve sempatik tavırlarıyla Türk halkının beğenisini kazanmış nadir kişilerden birisi olan Zahide Yetiş çok yakında yeni bir program ile seyirciyle bulacak. Zahide Yetiş vikipedi bilgileri sizlere ilgili program sunucu hakkında detaylı bilgi verebilmek adına hazırlandı.

Zahide Yetiş Kimdir

Zahide Yetiş 1979 yılında Avusturya’nın Viyana şehrinde dünyaya geldi. 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra mesleğini yapmak yerine radyo spikerliği yapmaya başladı. Türkiye’nin ilk teknolojik programı olan internet dünyası adlı programın sunuculuğunu yaptı. Uzun süre doktorum adlı programda sunuculuk yapmış olan Zahide Yetiş kendi programını yapmaya karar verdik ve çok yakında bu programla karşımıza gelmeye hazırlanıyor.

Zahide Yetiş Resimleri

Sponsorlu bağlantılar

5 yorum:

 1. Zahide Yetiş kaç yaşında diye çok merak ediyordum. Zahide yetiş hakkında verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Kendisini çok seviyorum.

  YanıtlaSil
 2. Zahide Yetiş Kimdir derseniz dünyanın en sempatik ve güzel bayanı diyebilirim

  YanıtlaSil
 3. Başarılı bir anlatım.

  YanıtlaSil
 4. bu kadının ilgimi çekmesinin nedeni, ben 45 yaşımdayım, ben lise çağlarında iken yani 1983- 86 yıllarında bu kadın yine sunuculuk yapıyordu gibi gelmesi bana. ama bir çelişki var kadının doğumu 1979 deniyor. yani ben dieylimki lise 2 ye giderken yani 17 yaşımdayken bu kadın benden 11 yaş küçük olduğuna göre 6 yaşında olması gerekiyor :) öyle ise bu doğru değil. öyle ise zahide yetişe bu kadar benzeyen o sunucu kadın kimdi?

  YanıtlaSil
 5. Aman allahim cok komiksin adsiz gulmekten karnima agrilar girdi iki satirla hayatini anlatti bu arada zahide hanimi cok seviyorum

  YanıtlaSil