19 Ağustos 2013 Pazartesi

Facebook Arkadaşlık İsteklerini İptal Etme

Facebookta gönderilen arkadaşlık isteklerini iptal etme konusunda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Gönderilen arkadaşlık isteğini iptal edebilmeniz için teklif göndermiş olduğunuz kişinin henüz arkadaşlık isteğini kabul etmemiş olması gerekmektedir. Eğer kabul edilme söz konusu ise o kişiyi listenizden ancak silerek çıkarabilirsiniz.

Face gönderilen arkadaşlık isteklerini iptal etmek için öncelikle facebook.com adresine giriş yapın. Daha sonra arkadaşlık isteği gönderdiğiniz kişiyi arama motoruna yazarak bulun ve profiline girin. Profilin sağ kısmında arkadaşlık isteğinin beklemede olduğu gözükmektedir. O kısmında bulunan seçeneklerden göndermiş olduğunuz istediği iptal edebilirsiniz.
Eğer birden fazla kişiye arkadaşlık isteği gönderdiyseniz ve bu kişilerin kimler olduğunu bilmiyorsanız http://www.bilgibizle.com/2013/08/facebook-beklemede-olan-arkadaslik-isteklerine-nerden-bakilir.html bağlantısını kullanarak beklemede olan arkadaşlık isteklerinin tamamına ulaşabilir ve bu sayede istekleri iptal edebilirsiniz.
Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder