31 Ağustos 2013 Cumartesi

Dr. Ayça Kaya Muayene Ücreti Kaç Para

Doktor Ayça Kaya muayenehanesi, DR. Ayça Kaya muayene ücreti ve DR. Ayça Kaya muayene ücreti ne kadar konusu uzun zamandan beri hastalıklarına çare arayan kişilerin sordukları arasında yer alıyor. İç hastalıkları konusunda ülkemizin en önemli doktorlarından birisi olan Ayça Hanım hayatını insanları iyi etmeye adamış nadir insanlardan birisidir. İç hastalıkları konusunda probleminiz varsa ve derdinize bu güne kadar çare bulamadıysanız kesinlikle bahsi geçen doktora muayene olmanızı tavsiye ederiz.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümü mezunu olan Ayça Kaya iç hastalıkları uzmanıdır. Özellikle kilo problemi olan kişilere yardımcı olmasıyla tanınmaktadır. Muayene ücretinin paylaşılması istenmediğinden dolayı sizlere Ayça Hanımla irtibata geçebileceğiniz bilgileri vermek istiyoruz. Yazımızın devamından iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muayenehane: Bağdat Cad. No:185 Camat Apt. D:1 Çiftehavuzlar / İstanbul
Tel: 0216 385 55 34
E-mail: ayca@aycakaya.com

Şimdiden tüm hastalara Allahtan acil şifalar dileriz. Ayrıca Ayça Kaya Hanımefendiye canla başla verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca Ayça Kaya kimdir bağlantısından doktor hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder