27 Temmuz 2013 Cumartesi

Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajları

İyi geceler mesajları, romantik iyi geceler mesajları ve sevgiliye iyi geceler mesajları hakkında sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Özellikle bayanlar erkeklerin romantik olmasını istediklerini sürekli dile getirirler. Biraz romantik olup sevgilinize bir iyi geceler mesajı atarak sevgilinizin gönlünde daha fazla yer edinebilirsiniz. Ağrı laf yapmayan kişilerin çaresiz çabalarına kulak verdiğimizden dolayı sizlerle en güzel ve en romantik iyi geceler mesajlarını paylaşmak istiyoruz.

Ancak bir şeyi de belirtmeden geçemeyeceğiz. Sevgilinize sürekli iyi geceler mesajı atmanız sevgilinizin bir süre sonra beklenti içerisine girmesine ve her gece sizden iyi geceler mesajı beklemesine neden olabilir. Gün gelir de bir gün mesaj atmayı keserseniz bu durumun sizler için problem olacağını bilmenizi isteriz.

Romantik iyi geceler mesajları
Eğer benden önce uyursan ben uyuyamam sevgilim. Çünkü sesini duymadan uyuyamıyorum.
Sen rahat uyu sevgilim, en güzel duygularımla rüyalarında seninleyim.
İyi geceler benim aşkıma.
Seni korusunlar diye yıldızlar üzerine örtüyorum. Rüyadan beni gör sevgilim.
Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkların tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyor ki bana yat uyu güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın. Ayaklarımın tek gideceği yerdeki büyük aşkıma tatlı rüyalar.
Hep beraber olacağımız ve birlikte uyuyacağımız günlerin hayalini kurarak uyu sevgilim.
Yüreğim acıyor yanında değilim, Benim sana senin bana ihtiyacımız var diye. Güneş yine doğacak aşıklar kavuşsun diye. İyi uykular sevgilim.
Rüyanda beni gör sevgilim.
Bazen uyumaktan korkuyorum. Çünkü rüyalarıma girmediğin günü sensiz bir gün olarak görüyorum. İyi uykular bebeğim. Rüyalarda buluşalım.

Metinsel ifadeler yerine görsel ifadeler kullanmak istiyorsanız resimli iyi geceler mesajları bağlantısından resimli mesajlara ulaşabilirsiniz.
Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder