Sponsorlu bağlantılar

Küçük Gelin Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu STV

Tarih 4 Temmuz 2013 Perşembe
Sponsorlu Bağlantılar
Samanyolu TV ekranlarında yayınlanacak olan Küçük Gelin dizisi oyuncuları ile en çok konuşulan dizilerden birisi olmuş durumda. Küçük Gelin dizisi oyuncu kadrosu ve Küçük Gelin dizisinin konusu hakkında bilgi istenmesinden dolayı bu dizi hakkında bilgi vermeye karar verdik.

Küçük Gelin dizisinde dizininde adından anlaşılacağı üzere küçük yaşta evlendirilen kişilerin hayat hikayesi konu olarak alınacak. Zehra karakterinin ön plana çıkacağı dizi çok sayıda entrikaların yer aldığı bir dizi olacak.

Henüz 14 yaşında olan Zehra berdel yapılması sonucunda köyün ağasına verilir. Dizinin serüveni gerçekleştirilen berdel sonucunda şekillenmeye başlar. Malatya ilinde çekilen dizinin Ağustos ayında ekranlara gelmesi bekleniyor.
Dizinin başrol oyuncusu küçük gelin karakteri belli oldu ancak bu karakteri kimin canlandıracağı sır gibi saklanmaktadır. İlerleyen günlerde sizlere dizi oyuncuları hakkında bilgi vereceğiz.
Sponsorlu bağlantılar

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Toplumsal bir sorun olan küçük yaşta evlenmeler bu dizide konu alımacağı için çok memnun oldum. Bu sorunun ne kadar üzerine gidilip ne kadar yanlış olduğu dile getirilirse bu sorun o denli kısa sürede ortadan kalkar.

Adsız dedi ki...

Merakla bekliyorum

Yorum Gönder