17 Temmuz 2013 Çarşamba

Gözde Mukavelat Kimdir Kaç Yaşında Vikipedi Nereli Biyografi

Gözde Mukavelat şarkıcılık dünyasında yer alan ve sesi birçok kişi tarafından beğenilen isimlerden birisidir. Kendisinin dizi oyuncusu olarak ekranlara gelecek olmasından dolayı Gözde Mukavelat kimdir, Gözde Mukavelat kaç yaşında ve Gözde Mukavelat nereli gibi sorular sorulmaya başlandı. Sizlere ünlü şarkıcı hakkında bilgi vermek adına Gözde Mukavelat vikipedi bilgilerini paylaşacağız.

Gözde Hanım sesinin güzel olmasının yanı sıra yüz güzelliğiyle de herkesin imrenerek baktığı isimler arasında yer alıyor. Mütevazi bir kişiliği olan Gözde Hanım magazin dünyasından uzak bir yaşam sürmeyi sevmektedir. Gelin hep birlikte Gözde Mukavelat biyografi bilgilerine göz atalım.

Gözde Mukavelat doğum tarihi 9 Eylül 1977’dir. Kocaeli ilinde dünyaya gelen ünlü şarkıcı Arka Sıradakiler dizisinde canlandırmış olduğu Büşra karakteriyle ün kazanmıştır. Çok yönlü kişiliğe sahip olan Gözde Hanım modern dans konusunda da eğitim almış ve bu alanda kendisini bir hayli ilerletmiştir. Kendisine meslek hayatında başarılar dileriz.
Sponsorlu bağlantılar

1 yorum:

  1. Gerçekten çok güzel bir bayan kendisini beğnerek takip ediyorum.

    YanıtlaSil