15 Haziran 2013 Cumartesi

Uzman Çavuş Alımı 2013 Uzman Çavuşluk Başvuru Formu

Uzman Çavuş alımı, Uzman Çavuşluk başvuru formu ve 2013 uzman erbaş alımı hakkında bilgi isteyen TSK bünyesinde çalışma arzusu içinde olanlar sayfamızdan bu konu hakkında bilgi edinebilirler.

Uzman çavuş alımları "KKK" tarafından yapılmaktadır. "Kara Kuvvetleri Komutanlığı" her yıl personel açığını belirleyerek yeni personel alımına gitmektedir. Özellikle askeriyenin profesyonel askeri sisteme dönüştürülecek olmasından dolayı bu yıl içerisinde çok sayıda uzman çavuş alımı yapılması beklenilmektedir.

Uzman çavuş alımları belirli zaman aralıklarında yapılmaktadır. Alımlardan biz sizleri elimizden geldiğince haberdar etmeye çalışıyoruz ancak bazen gözümüzden kaçan ilanlar olabiliyor. Bu tip bir olay nedeniyle dara düşmemek adına sürekli olarak kkk.tsk.tr adresini takip etmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca vermiş olduğumuz bu adres üzerinden başvuru formu hakkında da bilgi edinmeniz mümkün.
Uzman çavuşluk rütbe bakımından askeriyenin en alt sınıflarından birisi olsa da askeriyenin gücünün bu denli yüksek olmasının en büyük sebebi uzman çavuşların çalışkanlıkları ve vatan için göstermiş oldukları azimdir. Yüreği vatan aşkıyla yanmayan kimse bu mesleği yapamaz. Çünkü mesleğin kendi içerisinde çeşitli zorlukları vardır. Tüm bu durumları göz önünde bulundurarak başvurularınızı bu doğrultuda yapmanızı tavsiye ederiz.
Sponsorlu bağlantılar

1 yorum:

  1. basvuru yaptım ama nerden hangı sıteden gırecegımı kabul edılıp edılmeyecegını bılmıyorum yardımcı olun

    YanıtlaSil