1 Haziran 2013 Cumartesi

Mit İş Başvurusu 2014 Mit Personel Alımı

Mit başvuru formu Milli İstihbarat Teşkilatında çalışmak isteyen kişiler için hazırlandı. Mit personel alımı özellikle istihbarat konusunda yeni birimlerin açılmasıyla birlikte kız kazanmış durumda. 2014 Milli istihbarat teşkilatı personel alımı hakkındaki bilgiler sayfamızda yer almaktadır. Vatan için hizmet vermek isteyen kişilerin en çok bulunmak istedikleri yerlerden birisi Mit olduğu için çok sayıda başvuru yapılmaktadır. Başvuru sayısı çok olduğundan dolayı mesleğe en uygun adayların seçilmesi için yapılan başvurularda eleme yapılmaktadır. Sizler diğer kişilerden farklı ve artı yönlerinizin olduğunu düşünüyorsanız Mit bünyesinde çalışmak üzere başvuru yapabilirsiniz.

Mit İş Başvurusu 2014 Mit Personel Alımı

Milli İstihbarat teşkilatı bünyesine kattığı personelin Türk olması şartını aramaktadır. Türk olmayan kişiler bilgi çıkışı yapabileceğinden güvenlik alma acıyla sadece TC vatandaşları personel olarak alınmaktadır.

Mit personel alımı yaparken alacağı kişilerin özel yetenekleri olmasına bakmakta ayrıca göreve başlamadan önce verilen eğitimden başarılı bir şekilde ayrılmanız gerekmektedir. Tüm bunları göze alıyorsanız başvuru formuna BURADAN ulaşabilirsiniz.
Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder