Sponsorlu bağlantılar

İsmail Ege Şaşmaz Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Biyografi

Tarih 22 Haziran 2013 Cumartesi
Sponsorlu Bağlantılar
İsmail Ege Şaşmaz uzun zamandan beri magazin dünyasının ilgilendiği isimlerden birisidir. İsmail Ege Şaşmaz kimdir, İsmail Ege Şaşmaz kaç yaşında ve İsmail Ege Şaşmaz nereli konusunda bilgi verebilmek adına İsmail Ege Şaşmaz biyografi bilgilerini paylaşmak istiyoruz. İsmail Ege Şaşmaz kaç doğumlu hakkında da yazımızın devamından bilgi edinebilirsiniz. Yakışıklılığı sayesinde herkesi etkileyen İsmail Ege Şaşmaz Bey mesleğindeki başarısıyla da kendisini göstermeye devam ediyor. Kendisine meslek hayatında başarılar diler takipçisi olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizlerde İsmail Ege Şaşmaz Bey hakkında bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Kendisinin ünlü oyuncu Necati Şaşmaz ile akrabalığının olup olmadığı şu anlık bilinmemektedir.

İsmail Ege Şaşmaz 1993 yılında dünyaya geldi. Etki Kombo reklam filminde oynamış olan yetenekli oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Güneşi Beklerken dizisinde liseli bir genç olan Barış karakterini canlandıracak. Profesyonel anlamda ilk dizi oyunculuğu çalışması olacak olmasından dolayı genç oyuncuya başarılar dileriz.
Sponsorlu bağlantılar

6 yorum:

Adsız dedi ki...

ismail ege şaşmaz çok yakışıklı. İsmail ile tanışmayı ve onunla arkadaş olmayı çok istiyorum. Ben çok güzelim beni kesin beğenir.

Adsız dedi ki...

Aslinda kimsenin fikri yok ama ismail benim kocacigim oluyor. Arkadaslar lutfen uzak durun bak sinirlerim tepemde zaten pesini birakin, o benim! Simdi sizden rica ediyorum turk kardeslerim, Ismisimin pesini birakin ;)

Adsız dedi ki...

nerede okuyor bir bilginiz var mı acaba ??

Adsız dedi ki...

Saf mısın nesin ya bi de kocacığım olur demişsin :) He he kocan evet inandık he he :)

isimsiz iki dedi ki...

Arkadaş manisalıdır zamanında bizim kızları peşinden az koşturtmadı -,-

Adsız dedi ki...

Senin Gitarına Kurban Olurum !!!

Yorum Gönder