1 Haziran 2013 Cumartesi

Google Chrome V9 Nasıl Kaldırılır?

V9 kaldırma işlemi özellikle yeni yüklemiş olduğu programlar nedeniyle Google Chrome açılış sayfası v9 olan kişilerin merak ettikleri arasında yer alıyor. V9.com nasıl kaldırılır konusunda bilgi gereksinimi olanları bilgilendirmek adına Google Chrome V9 nasıl kaldırılır konusunda bilgi vermek istiyoruz. Vereceğimiz adımları birebir uygulamanız durumundan Google Chrome açılış sayfanız eski halini alacaktır.

İlk olarak Google Chrome simgesinin üzerine gelin ve sağ tuş yaparak özellikler sekmesine giriş yapın. Karşınıza gelen pencerede bulunan kısayol modülünden dosya aç butonunu tıklayınız. Açılan pencerede bulunan chrome.exe’yi uzantılı dosyayı silin. Silme işlemi tamamlandıktan sonra yine aynı yerde bulunan old_chrome.exe dosyasına tıklayın ve ismini chrome.exe olarak değiştirin.

Bu yolu tamamladıktan sonra v9.com kaldırma işleminin tamamlanmasına çok az kalmıştır. Tekrardan Google Chrome sekmesine tıklayın ve kısayol menüsünün altında bulundan hedef linkini istediğiniz hedef olarak belirleyin.

Google Chrome simgesine tekrar sağ tıklayarak özellikleri seçince arkasından yine kısayol menüsü altında bulunan hedef bölümündeki linki düzeltin. “C:\Users\Mystrandel\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe” olarak belirlemeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra tarayıcınız eski haline geri dönecektir.
Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder