21 Haziran 2013 Cuma

Gediz Elektrik Borç Ödeme Sorgulama

Gediz elektrik faturası ödeme, Gediz elektrik borcu sorgulama ve Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş borç öğrenme konusunda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Özellikle elektrik faturası evine ulaşmayan kişilerin internet üzerinden borç bilgilerini öğrenmesi için Gediz elektrik borç sistemi faaliyete sokulmuştur. Gediz elektrik faturası borcu öğrenme işlemi için müşteri numaranızı ve işlem kodunuzu bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri eski gelmiş olan faturalarınızdan öğrenebilirsiniz.

Gediz elektrik faturası borcu sorgulama işleminizi BURADAN yapabilirsiniz.

Web sitesi size biraz karışık geldiyse fatura sorgulama işleminizi sağ menüde bulunan butonlardan yapabileceğinizi bilmenizi isteriz. Kullanıcıların karmaşa yaşamaması adına fatura sorgulama yazısı kırmızı kutucuk içerisine alınmıştır. Buradan borcunuzun ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.
Sponsorlu bağlantılar

4 yorum:

 1. internetten 1 saat uğraştım ama online ödeme sayfası aktif değil mağdur olduk

  YanıtlaSil
 2. İnternetten borç sorgulamak istedim,olmadık yöntemler denedim olmadı.Tedaş sayfası çıkıyor ama İl olarak İzmir olmayınca çaresiz kaldım. Zira Gediz elk.in sorgulamasında Tedaş çıkıyor bu nedir...

  YanıtlaSil
 3. Tedaş zamanında internetten borcumu çok kolay öğrenebiliyordum.Gediz elektriğin başlamasından beri bunu başaramadım.Banka talimatıyla ödeme yaptığım için zorluk çekiyorum.Bilgisayarın başında saatlerce uğraşıyorum cevap alamıyorum.İşletme kodumu giriyorum,abone numaramı giriyorum.İli soruyor, iller listesinde İZMİR İLİ yok.Ne yapmalıyım?

  YanıtlaSil
 4. Gediz elektirik diye yazin bulursunuz

  YanıtlaSil