25 Haziran 2013 Salı

Çalıkuşu Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu İsimleri

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Çalıkuşu dizisi oyuncuları, Çalıkuşu karakterleri ve Çalıkuşu dizisi oyuncu isimleri dizide herkesin çok sevdiği isimlerin rol alacak olmasından dolayı merak ediliyor. Bir roman uyarlaması olacak olan dizinin diğer romandan uyarlanma olan popüler diziler seviyesine ulaşacak olmasını temenni ederiz.

Çalıkuşu romanını okuyanlarınız varsa az çok ilgili dizi hakkında bilgileri vardır. Kitabı okumamış olanlar için ise Çalıkuşu dizisi konu hakkında kısa özet halinde bilgi vereceğiz. Çalıkuşu kitabının daha önceden de Aydan Şener Hanımın rol aldığı çalışmada uyarlandığı biliniyor. O zamanlarda o çalışma çok popüler olmuştu. Umarız bugünün şartlarında yapılan uyarlama daha popüler olur. Çalıkuşu romanı Reşat Nuri Güntekin adlı yazarın eseridir. Bir klasik haline gelen bu eser üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen en çok okunan kitaplar arasında yerini almaktadır.

Çalıkuşu dizisi oyuncuları arasında Burak Özçivit Beyin ve Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı biliniyor. İlerleyen günlerde diğer dizi oyuncuları hakkında da sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.
Çalıkuşu dizisinde başkarakter sizlerinde bildiği gibi Feride olacak. Dizide ise Feride Hanımın başından geçenler konu olarak ele alınacak.
Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder