31 Mayıs 2013 Cuma

Su Çiçeği Kaşıntısına Ne İyi Gelir Kaç Günde Geçer

Su çiçeği nasıl çabuk geçer ve suçiçeği kaç günde geçer konusu hakkında sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Su çiçeği özellikle çocuklarda görülen bir hastalık türüdür. Aşırı şekilde kaşıntı yapmasından dolayı su çiçeği kaşıntısına ne iyi gelir konusunda bilgi vermeye karar verdik. Su çiçeği olan bölgelerin kaşınması durumunda deride kalıcı izler meydana gelmektedir. Eğer su çiçeği olduysanız kaşınan bölgeleri kaşımamanızı tavsiye ederiz.

Su çiçeği kaşıntısı kullanılacak olan losyonlar ile önlenebilir. Bağışıklık sisteminiz ne kadar güçlü isi hastalığı o derecede daha kolay atlatırsınız. İltihaplı yaralar belirlenmiş olsa da antibiyotik tedavisi uygulanmamaktadır. Suçiçeği olan kişi serin ortamlarda bulunmalıdır. Çünkü kişi terledikçe kaşıntısı atar ve bu durum hastalığın çekilmez bir hal almasına neden olur.

Suçiçeği toplamda 25 gün sürmektedir. Eğer kaşıma sonucunda yaralar kanatılırsa hastalığın iyileşmesi 2 ay gibi bir süreye kadar uzayabilmektedir. Su çiçeği hastalığı bulaşıcı bir hastalık türüdür. Bu hastalığa yakalanmış birisine yaklaşmanız sonucunda sizlerde hastalanabilirsiniz.

Suçiçeği hastalığından kurtulmak için mutlaka doktor desteği almanız gerekmektedir.

Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder