29 Mayıs 2013 Çarşamba

Skype Gelen Maillere Nasıl Bakılır? Skype Mail Kutusu Nerede

Skype gelen kutusuna nasıl bakılır konusu yeni sisteme geçilmiş olmasından dolayı sorun yaşanılan konular arasında yer alıyor. Skype de maillere nasıl bakılır diye merak edenleriniz varsa sayfamızdan Skype maillerime nasıl bakarım konusunda bilgi edinmeniz mümkün. Skype gelen mailleri görme işlemi nasıl yapılıyormuş gelin birlikte öğrenelim.

MSN Messenger kapatılıp Skype programına geçildiği içim sistemsel olarak bazı şeylerde değişimler meydana gelmiş durumda. Bu değişimlerden birisi de maile nasıl bakılacağı konusudur. MSN Messenger sisteminde sizlerinde bildiği gibi mail geldiği zaman bir uyarı oluşuyordu. Ancak Skype yazılımında mail gelip gelmediğine dair bir uyarı bulunmamaktadır. Bunun nedeni ise Skype’nin sadece Hotmail ile değil facebook gibi yazılımlarda da çalışmasıdır.

Skype yazılımında maillere bakmanız için henüz bir sistem geliştirilmemiştir. İlerleyen günlerde yazılıma yeni eklentiler eklenmesiyle birlikte maillere bakmak için gerekli olan özelliğinde aktif edilmesini bekliyoruz. Skype gelen maillere nasıl bakılır hususunda bir gelişme olması durumunda sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.
Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder