28 Mayıs 2013 Salı

Galatasaray Altyapı Kaleci Futbolcu Seçmeleri 2014 Ne Zaman (GS)

Galatasaray futbolcu seçmeleri, 2014 Galatasaray altyapı seçmeleri ve GS oyuncu seçmeleri ne zaman konusunda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Türkiye’nin ve dünya genelinde yer alan takımların en gözdelerinden birisi olan "Galatasaray" genç futbolcuların yetiştirilmesinde büyük katkısı olan futbol takımlarından birisidir. Yetenekli gençleri Türk futboluna kazandırmak adına her yıl olduğu gibi bu yıl da Galatasaray altyapı seçmeleri yapılacaktır. Sizlerde yeteneklerinize güveniyorsanız 2014 Galatasaray altyapı seçmelerine katılıp kendinizi gösterebilirsiniz.  Galatasaray futbolcu seçmeleri ne zaman yapılacak gelin öğrenelim.

Galatasaray Altyapı Seçmeleri 2014 Ne Zaman (GS)

Galatasaray altyapı seçmeleri kayıt yapılan kişilerin tesislere davet edilmesiyle birlikte gerçekleştirilmektedir. Seçmelere katılmak için öncelikle kayıt yaptırmanız gerekmektedir. galatasaray.org adresini kullanarak ya da Florya Metin Oktay Tesislerine giderek başvuru işleminizi bilgibizle.com gerçekleştirebilirsiniz. Galatasaray futbolcu seçmeleri 15 dakikalık oynanan kısa maçlarda kendisini gösteren yetenekli futbolcuların belirlenmesi usulüne göre yapılmaktadır. Kişilerin seçmelere katılması için sağlık raporu almaları ve herhangi bir sağlık sorunu taşımamaları gerekmektedir.

İrtibat, Bilgi ve Sorularınız için: 0212 468 13 00
futbolakademisi@galatasaray.org

Galatasaray futbolcu seçmeleri,2014 Galatasaray altyapı seçmeleri ve GS oyuncu seçmeleri ne zaman konusunda yeni bilgiler verilmesi durumunda sizleri aydınlatmaya devam edeceğiz.
Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder