29 Mayıs 2013 Çarşamba

Facebook İkinci İsim 2. Ad Örnekleri

Facebook parantez içinde ikinci ad örnekleri yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Facebook 2. isim örnekleri sizlere fikir vermek adına hazırlanmıştır. Verdiğimiz Facebook 2. Ad örneklerinden yola çıkarak kendi hayal gücünüzle pekiştireceğiniz bir ikinci isim oluşturabilirsiniz.

Facebook parantez içinde 2. İsim örnekleri genelde lakabı olan kişiler tarafından merak ediliyor. Adının yanına parantez içinde lakabını yazan kişilere eminiz sizlerde rastlamıştırsınız. Eğer sizinde lakabınız varsa ikinci ad olarak lakabınızı kullanmanız daha uygun olacaktır.

Face ikinci ad örnekleri ayrıca şu anki ruh halinizi yansıtmanız içinde etkili bir uygulamadır. Eğer sevgilinizden ayrıldıysanız ve çok mutsuzsanız duygu durumunuza göre bir ikinci isim belirleyip yaşadıklarınızı kısa ve öz olarak aktarabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan yaratıcı olduğunu düşündüğümüz örnekleri sizlerle paylaşmak istemekteyiz.

Facebook İkinci İsim 2. Ad Örnekleri

Pijamalı Vampir
Rahmetli
Acı Çekerim
Bir Selam Ver Bari
Koş Koş Filmcisi
Hayat sana güzel
Ne o çok mu özledin
Tesdur De
Olmayınca Olmuyor
İzin Aldın Mı?

Facebook 2. Ad örnekleri içerisinde beğendiğiniz Facebook ikinci isim örneğini uygulamanız durumunda bu 2. İsimler parantez içinde profil sayfanızda belirecektir.
Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder