Sponsorlu bağlantılar

Erkek Çocuğa Hamile Kalmak İçin Yapılması Gerekenler

Tarih 30 Nisan 2013 Salı
Sponsorlu Bağlantılar
Erkek çocuğa nasıl hamile kalınır, erkek çocuğa hamile kalma takvimi ve erkek çocuğa hamile kalmak için ne yapılmalı soruları özellikle erkek evlat sahibi olmak isteyenlerin merak ettikleri arasında yer alıyor. Bugün internet ortamında dolanırken Çinlilerin Bebek cinsiyeti belirleme konusunda bir takvim oluşturduklarını gördüm. Belki bu takvim gerçekten işe yarıyordu umuduyla ilgili bebek cinsiyeti belirleme takvimini sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Erkek bebeğe nasıl hamile kalınır sorusunun cevabını arıyorsanız bu takvime göz atmanızı hatta imkanlar çerçevesinde hamilelik için bu takvimi kullanmanızı öneririz. Takvimin doğruluğu henüz kanıtlanmamışsa da bu takvim sayesinde erkek çocuğu olduğunu söyleyen kişi sayısı bir hayli fazladır.

Çoğu kişi erkek çocuk için dua okusa da her zaman Allahtan kız ya da erkek fark etmeden hayırlı bir evladı kendinize nasip etmesi için dua edin. Evladınızın sağlıklı ve hayırlı olmasından daha önemli bir şey yoktur.

Erkek Çocuğa Hamile Kalmak İçin Yapılması Gerekenler

Meydana gelen hamilelikler üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda en çok erkek çocuk doğumunun eylül ayında hamile kalanlarda gerçekleştiği tespit edilmiştir. Eylül ayında hamile kaldınız diye kesin erkek çocuğunuz olacak diye bir kaide yoktur ancak uzmanlar bu aylarda ihtimalin daha yüksek olduğuna değinmektedir.

Erkek çocuğa nasıl hamile kalınır, erkek çocuğa hamile kalma takvimi ve erkek çocuğa hamile kalmak için ne yapılmalı konusunda sizlerde bildiğiniz yöntemleri bizlerle paylaşabilirsiniz.
Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder