Sponsorlu bağlantılar

2013 İstanbul'un Nüfusu Kaç Milyon Ne Kadar

Tarih 28 Nisan 2013 Pazar
Sponsorlu Bağlantılar
İstanbul nüfusu ne kadar, İstanbul’un nüfusu kaç milyon ve 2013 İstanbul’un nüfusu ne kadar sayfamızdan yeni yayınlanmış olan istatistiksel verilere ulaşabilirsiniz. Ülkemizin en kalabalık şehirlerinin başında yer alan İstanbul zaman içerisinde en hızlı nüfusu gelişen illerimizden birisidir. İstanbul ilinin nüfusunun bu denli hızlı gelişmesinin en büyük sebebi diğer illerden alınan göçlerdir. Yatırımcıların ilk olarak İstanbul ilini yatırım yeri olarak seçmesi bu ilin iş potansiyeli bakımından zenginleşmesine neden olmaktadır. Hal böyle olunca iş bulamayan kişiler ailecek İstanbul iline göçmekte ve böylece İstanbul nüfusu hızlı bir şekilde artmaktadır. 

İstanbul nüfusu ne kadar, İstanbul’un nüfusu kaç milyon ve 2013 İstanbul’un nüfusu ne kadar soruları bizlere sorulduğu için sizlere bu konuda bilgi vermeye karar verdik. bilgibizle.com Sizlerde İstanbul ilinin nüfusunu merak ediyorsanız resmi verilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.


2013 İstanbul'un Nüfusu Kaç Milyon Ne Kadar

 2013 yılı itibariyle İstanbul’un nüfusu 14 956 790 sayısına ulaşmış durumda. Eğer bu nüfus sayımı 1 ay sonra yapılacak olsaydı emin olun verilerde artış yönünde değişim olacaktı. Böylesine kalabalık olan bu şehre müdahale edilmemesi durumunda İstanbul ilinde özellikle ekonomik alanda sorun yaşanmasını bekliyoruz.
Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder