23 Haziran 2014 Pazartesi

2014 Güneş Ay Tutulması Tarihleri Ne Zaman En Yakın Güneş Ay Tutulması

Güneş tutulması ve ay tutulması dünya üzerinde dengelerin bozulmasına neden olduğundan en yakın güneş tutulması ve en yakın ay tutulması herkes tarafından merak edilmektedir. Özellikle güneş ve ay tutulması tarihlerinde dünya genelinde büyük depremlerin yaşanmasından dolayı ay tutulması ve güneş tutulması olduğu zaman insanoğlu korkularını gizleyememektedir.

Depremlerin olması güneş ve ay tutulmasıyla bağlantılı mıdır bilinmez ancak bilim adamları bu konuyu halen tartışmaktadır ve ilginçtir ki ne kadar aksi iddialar ortaya atılmış bilgibizle.com olsa da oluşan depremler ve tutulma tarihleri arasında yakınlık olmuştur.

Örneğin geçtiğimiz günlerde Sakarya ilinde deprem olduğu haberi tüm haber merkezlerinde yayınlanmıştı. Oluşan bu depremin üstüne ay tutulmasının olacak olması tesadüf müdür bilemiyoruz. Sizlere önceden bilgi verebilmek adına yazımızın devamında bu seneki ay tutulması, bu yılki güneş tutulması tarihleri 2013 bilgilerini vereceğiz.

2014 Güneş ve Ay tutulması tarihleri

Güneş ve ay tutulması tarihleri bu şekildedir. Gök bilimciler tarafından gökyüzü olayları ile alakalı yeni bilgiler paylaşıldıkça bu bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz.
Sponsorlu bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder